Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Gwizdałach. ::Wychowanie ku wartościom. ::Miejsce z tradycjami. ::Nauka, zabawa, rozwój.

Filmy

Miniatura video

Finałowa (IV) debata "Wyloguj się do życia, a robi się to TAK!" w Lublinie.

Lublin. Ostatnia debata w ramach kampanii „Wyloguj się do życia… a robi się to TAK!”, zorganizowana przez Fundację Innowacyjnych Rozwiązań Społecznych - FIRST. Cztery debaty online połączone z warsztatami, sondy uliczne, konkurs na start-upy, kampanijne klipy, dziesiątki szkół wciągniętych w trwającą trzy miesiące akcję szukania sposobów na ciekawe spędzenie czasu poza Internetem. W Lublinie fundacja podsumowała kampanię „Wyloguj się do życia… a robi się to TAK!”, a jej prezeska Tatiana Mindewicz-Puacz zapowiedziała, że następną edycję poprowadzą w całości… tubylcy Internetu.

Zobacz film »

Miniatura video

Wyloguj się do życia...a robi się to TAK! 2014 - spot SPORT

DRUGI SPOT (MUZYKA): http://youtu.be/AMYE4IAjTa0 MAKING-OF: http://youtu.be/a6gRvJodCqw Spoty "Wyloguj się do życia... a robi się to TAK" to wspólne dzieło Task Force Consulting, Film Produkcji oraz K2, realizowane pod merytoryczną opieką Fundacji FIRST. Inaugurują kampanię społeczną dla młodzieży, której celem jest: zainspirowanie do mądrego łączenia aktywności wirtualnej z życiem poza siecią...więcej na: www.wylogujsie.org Kampania „WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA… a robi się to tak!” Autor i realizator: FIRST – Fundacja Innowacyjnych Rozwiązań Społecznych i Terapeutycznych Partnerzy strategiczni: Task Force Consulting, Film Produkcja, K2, Alkopoligamia Patroni medialni: Uzależnienie.com.pl, Fundacja Agory, TVP1, Zdrowie Menedżera Partnerzy: Legia Warszawa, Sound Tropez Wsparcie: Klub Basen Artystyczny, K2 Internet Projekt finansowany przez ministra zdrowia w ramach Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych Twórca: Tatiana Mindewicz-Puacz Koordynator

Zobacz film »

Miniatura video

MAKING - LIPDUB - Zespół Szkół Gwizdały

LIPDUB - http://youtu.be/V1HlA182Vi4

Zobacz film »

Miniatura video

LIPDUB - Zespół Szkół Gwizdały

Making of - http://youtu.be/BxRmoBT8nQo

Zobacz film »

Portal POLinfo.eu